.

konec fcb? nově staré začátky?

7. března 2012 v 9:12 | Nostalgie
Dneska jsem zapnula netbook a automaticky mě to přihlásilo na skype. Ani jsem se nestihla rozkoukat a už mi napsala kámoška, že nejede facebook.. Jsem si říkala 'Aha fajn .. Ona je vlastně taky nemocná.. Být od pondělka jen doma s chřipkou ji neprospívá. Se už nudí. Vždyt facebook je nedobytný svět! To nejde. Vždyť jeho strážcem je Chuck Norris..!' A tak jsem si ze zajímavosti vyjela na fb.. a?

(zbytek v cč)
Prvně jsem se tomu smála a .. smála a smála :D
Ale potom mi došlo .. 'A co ti lidi, na které jinak nemám kontakt..? S kterými jsem se domlouvala ven, ale ještě nedomluvila? :O Odkud si teď budu zjišťovat na poslední chvíli domácí úkoly, když né v naší třídní skupině? Bože Karolína..! Ty jsi v prdeli :D'

Ale víte.. ono by bylo fakt úžasné, kdyby teďkom, když není fb, se to všechno vrátilo do ulic.. No řekněte.. Nebylo by fájn zase slyšet kravál na ulicích..? Taky si určitě pamatujete, jak jste kdysi pobrali všechny sousedovic děti a šli si hrát před barák..? :)

A víte co je na tom taky fajn..? Není facebook-nejsou: Duck faces, vystrčené kozy, de*ilní statusy typu 'ta je ***a, tahle děv*a, tahle je taková, ta zase taková' .. a proč je to tak úžasné..? Na fb si toho všimne tolik lidí .. a každý tomu hned uvěří a postiženou osobu nesnáší a uráží s ostatními .. když není fb tak si asi těžko stoupnete někde uprostřed náměstí a budete řvát >ta a ta je totální mr**a< atd..


Zdroje..? Já a moje kámoška.. :D
reakce ..? néasy :D Budu ráda.. :)

Dneska můžu konečně říct: DÁVÁM SI PAUZU OD FACEBOOKU
počkat.. facebook? WTF? :OO :DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi ráda, že není dostupný?

ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama